1. urodziny BWN

3 października minął dokładnie rok od otwarcia Biblioteki Wydziału Neofilologii UW. Sporo się wydarzyło w ciągu tego roku!

• Kupiliśmy dla Was ponad 800 nowości i przyjęliśmy do zbiorów prawie 950 darów książkowych.
  • Odwiedziliście nas około 3800 razy, żeby wypożyczyć ponad 7500 książek.
  • 2 nasze bibliotekarki wydały własne książki. Obie publikacje – Literature, Music, Theatre? The Perfomative Aspect of Rammstein’s Musical Activity Agnieszki Bagińskiej oraz Historię Pragi życiorysami pisaną Joanny Kiwilszo – można zamówić przez Katalog Bibliotek UW.
  • Założyliśmy facebookowy fanpage, który śledzi już ponad 330 osób. Stworzyliśmy też własną stronę internetową. Dowodów nie mamy, bo statystyki dopiero ruszyły, ale na pewno odwiedziliście ją już wiele tysięcy razy. 😉
  • Zorganizowaliśmy 1 własne wydarzenie, a także amnestię i 2 edycje akcji sadzonkowej. Odbyło się u nas również 8 wydarzeń Wydziału Neofilologii.

Dziękujemy, że jesteście z nami! 🙂